All for Joomla All for Webmasters

ПІДТРИМКА ЖИТОМИР

Технічна підтримка сайтів – це комплекс робіт, спрямований на постійний контроль працездатності, впровадження нових функціональних можливостей і регулярну актуалізацію інформаційних матеріалів на сайті.

РЕЄСТРАЦІЯ ДОМЕННИХ ІМЕН ЖИТОМИР

Опис

Доменне ім’я – шлях користувача до вашого сайту. Воно може розповісти про рід діяльності компанії, залучити або навпаки відвести потенційних клієнтів. Тобто ваша IP-адреса, яка зазвичай є важко запам’ятовувана, буде у звичний для користувача буквенно-символьний вигляд.

РЕЄСТРАЦІЯ ХОСТИНГУ ЖИТОМИР

Опис

Хостинг – це місце розміщення сайту в Інтернеті. В першу чергу це надання дискового простору, для того щоб розміщувати фізичну інформацію на сервері, яка постійно перебуває в мережі.

ЗАХИСТ САЙТІВ ЖИТОМИР

Опис

Щоб уникнути певних неприємностей при роботі з сайтом і захистити свій сайт від перебоїв у роботі, необхідним буде комплекс робіт для того щоб захистити ваш сайт.

ОПТИМІЗАЦІЯ РОБОТИ САЙТУ ЖИТОМИР

Опис

Комплекс робіт зі сайтом, що включає в себе наповнення контентом, контроль над зовнішними чинниками для того щоб відповідати вимогам алгоритму пошукових систем, з метою підняття позицій сайту в пошукових результатах цих систем.