All for Joomla All for Webmasters

ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГ ЖИТОМИР

Інтернет-маркетинг – практика використання всіх аспектів традиційного маркетингу в Інтернеті, з метою продажу продукту або послуги покупцям і управління взаємовідносинами з ними. При використанні інтернет-маркетингу ціни на товари і послуги будуть нижчі, оскільки немає необхідності фізичної присутності.

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ МАРКЕТИНГ?

CEO ЖИТОМИР

Редагування текстових фрагментів на сайті, регулювання зовнішніх чинників для того щоб відповідати вимогам алгоритмів пошукових систем, з метою піднесення  рейтингу сайту в результатах пошуку в цих системах за певними запитами користувачів.

Докладніше

SMM ЖИТОМИР

SMM-просування дозволить виділитися серед конкурентів і сформувати потрібний імідж. Більш того: люди починають «продавати» вас друзям і знайомим – і завдяки роботі з соціальними мережами, вся френд-стрічка передплатників починає щодня взаємодіяти з вашим брендом.

Докладніше

ТАРГЕТИНГ ЖИТОМИР

Таргетинг – рекламний механізм, що дозволяє виділити зі всієї наявної аудиторії тільки ту частину, яка задовольняє заданим критеріям (цільову аудиторію), по гендерних, геолографічних, психологічних факторах і показати рекламу саме їй, що суттєво зекономить вам кошти і не буде показувати рекламу всім підряд.

Докладніше

РОЗСИЛКИ ЖИТОМИР

Сервіс Інтернет, який працює тільки через електронну пошту та немає єдиного протоколу та програми клієнта. Він надає можливість об’єднати певну кількість людей в єдину закриту групу розсилки. .

Докладніше

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА ЖИТОМИР

Контекстна реклама – тип інтернет-реклами, при якому рекламне оголошення показується у відповідності до змісту, контекстом інтернет-сторінки. Контекстна реклама діє вибірково і відображається відвідувачам інтернет-сторінки, сфера інтересів яких потенційно збігається з запитом.

Докладніше

ЧИ ГОТОВІ ВИ ПОЛІПШИТИ ПОЗИЦІЇ В ІНТЕРНЕТІ?

Аналіз і Аудит

Успіх стратегії інтернет-маркетингу заснований на знанні вашого становища в цифровому-просторі

Технічний Аудит сайту

Оцінювання показників індексації, доступності, якісних показників архітектури сайту, аналізи ключових слів та посилань, а також оптимізація для мобільних пристроїв.

Аудит пошукового маркетингу

Оцінка активності аккаунта і витрат, перевірка ключових слів, показників якості, показник CTR, якості текстових оголошень та оптимізація цільових сторінок.

Аудит Соціальних медіа

Оцінка зовнішнього вигляду, часу відгуку, маркетингу соціальних медіа та активності профілю.

Ми на зв`язку